That carefree smile / Straight leg jeans

Uwielbiam być dobrą ciocią! Bawić się, oglądać filmy, patrzeć na uśmiech szkrabów, który maluje się na ich twarzach w czasie, który spędzamy razem. To naprawdę podbudowuje człowieka na duchu. Te małe istoty sprawiają, że momentalnie zaczynam czuć się bardziej potrzebna, doceniona. Nie trzeba im wiele, wystarczy moja obecność. To tak bardzo cieszy! Oczywiście są chwile, gdy nie mam siły... Po prostu mi się nie chce. Ale przezwyciężam swoje wewnętrzne lenistwo i zaczynam kolejną zabawę. Dla ich szczęścia. Żałuję tylko, że dzisiaj nie miałam tak wiele czasu, jak zwykle. Chciałabym poświęcić im go znacznie więcej, wiem, że oczekiwali tego ode mnie. Mimo lekkiego niedosytu i tak czuję się naładowana pozytywną energią. Bo czy jest coś bardziej chwytającego za serce, niż bezbronny uśmiech dziecka?
T-shirt w panterkę, opaska na głowie i neonowe paznokcie... czyli kwintesencja obecnych trendów w codziennej odsłonie. Długą koszulkę związałam w supeł, przez co wygląda nieco zgrabniej. Do spodni o prostej nogawce świetnie wyglądają buty na koturnie, które poprawiają także postawę ciała. Moje włosy przechodzą ostatnio kiepski okres, dlatego też postawiłam na opaskę, która nieco je ujarzmiła.
Hair band  - H&M (Similar) / T-Shirt - H&M (Similar) / Jeans - Vintage Calvin Klein Jeans (Similar) / Earrings - Orsay (Similar) / Shoes - Similar
That carefree smile / Straight leg jeans That carefree smile / Straight leg jeans Reviewed by Izikova on 20:52 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me




a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)