About

Iza / 23 lata  
Jeżeli „kobieta zmienną jest” – ja jestem niezwykle kobieca.
Kiedyś…
…byłam szaro-bura i ponura. Na szczęście, te czasy są już za mną. Teraz uśmiecham się, starając się czerpać radość nawet z drobnostek. Razem z osobowością przemianę przeszedł mój styl ubioru. Barwy? Sukienki? Biel? Nie kiedyś. Zmianę dostrzegli nawet znajomi, co odbieram, poniekąd, jako komplement. Zauważyłam też, że zakładając rzeczy „z przeszłości” pozbywam się dobrego nastroju. Koniec z tym! Pora zmienić nastawienie. :)
Coś więcej....
Od dziecka interesuję się modą. Lubię eksperymentować ze swoim stylem, który powoli zaczyna się kształtować. Od jakiegoś czasu coraz bardziej cieszą mnie też loczki (razem z falami ;)) pojawiające się na mojej głowie, stąd tematyka świadomej pielęgnacji kręconej czupryny. Chcę, aby blog był moim małym kącikiem w internecie. To tu chciałabym rozpisywać się na interesujące mnie tematy. Mam nadzieję, że zarażę Cię swoim entuzjazmem! :)
Swoją działalność ograniczam głównie do bloga, ta forma odpowiada mi najbardziej. Oczywiście, posiadam profile na portalach społecznościowych, jednak jeżeli chcesz pozostać na bieżąco - zaglądaj tu od czasu do czasu. ;)
About About Reviewed by Izikova on 21:05 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)