So hard to achieve / Neon time!

Jak ciężko jest zacząć działać... Tak bardzo chciałabym zrobić, co i tak muszę, niestety brak mi pewnej... wewnętrznej siły? Przede mną ogromna szansa, wiem, że mogę ją wykorzystać. Gorzej niestety z - nawet nie - motywacją, a czymś w rodzaju inspiracji. Bardzo chciałabym dokończyć, co zaczęłam, niestety brak mi pomysłów. Przez to wszystko ciężko mi się skupić na wykonywaniu zadania. Mogę zająć się wszystkim, ale nie tym. Mamy lato, tyle się dzieje, a ja przesiaduję w pokoju. I to - co gorsza - bezskutecznie. Wiedziałam, że na tym etapie realizacji celów może być ciężko, nie sądziłam jednak, że aż tak. Może to wszystko jest spowodowane stresem, strachem (przed walką lub porażką), brakiem przyzwyczajenia do systematycznego działania... Naprawdę, chcę to skończyć. Chcę udowodnić innym i sobie przede wszystkim, że dam radę, że potrafię to zrobić.Chcę osiągnąć sukces. Zrealizować cele. I sięgnąć po więcej. Do dzieła!
Te dwa topy od razu widziałam w komplecie. Tworzą one całkiem ciekawe i do tego modne połączenie - teraz, bowiem, nosimy nie tylko neonowe kolory, ale również odzież ażurową. Siateczka jest stosunkowo długa, dlatego też upchnęłam ją do środka spodenek. Dzięki temu sprawdzi się też w towarzystwie leginsów. Jak na razie, jestem w posiadaniu dwóch topów, które mogłabym z nią nosić, ale myślę, że znajdę więcej opcji. To doskonałe urozmaicenie stroju, które zestawione w odpowiedni sposób wcale nie musi być krzykliwe. Długo czaiłam się na coś w tym stylu i wreszcie mi się udało. Myślę, że przewinie się na blogu jeszcze nie raz. :)
Hairband - H&M (Similar) / Sunglasses - H&M (Similar) / Top - Similar / Neon Top - Similar / Shorts - Sinsay (Similar) / Earrings - Orsay (Similar) / Shoes - Pepco (Similar
So hard to achieve / Neon time! So hard to achieve / Neon time! Reviewed by Izikova on 22:59 Rating: 5

2 komentarze:

 1. Could you be any more beautiful? Such a great look, cutie!!
  Happy Wednesay, babe!
  xoxo, Vanessa
  www.WhatWouldVWear.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I didn't expect any comment like that! Thanks a lot! <3

   Usuń

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)