Why you should have a white tee?

Biały t-shirt praktycznie zawsze pojawia się w zestawieniu elementów bazowych kobiecej garderoby. Nic w tym dziwnego, jest w końcu mocno uniwersalny. Doskonale sprawdzi się w casualowej wersji połączony z dżinsami (jak u mnie :)), dresami, a nawet ze spódnicą. Jego prosta forma i pasujący właściwie do wszystkiego kolor doskonale się uzupełniają. Jesienią możemy łączyć koszulkę z grubymi kardiganami, z kolei wiosną i latem nosić solo do ulubionego dołu. Gdyby nie wyjątkowo piękna, jak na jesień pogoda, chętnie zarzuciłabym na ramiona dodatkowo skórzaną ramoneskę. Otóż to, t-shirt może być też rockowy! Przy tak podstawowym elemencie największą rolę grają dodatki. Osobiście postawiłam na minimalizm - sięgnęłam jedynie po kolczyki koła o nieregularnym kształcie i pasek pełniący też funkcję praktyczną. Rzadko noszę się w ten sposób, ale ta koszulka doczekała się mojej miłości. :)
T-shrt - Adidas (SIMILAR) / Jeans - Lee (SIMILAR) / Belt - SIMILAR / Earrings - New Yorker / Shoes - Adidas Gazelle (SIMILAR)
Why you should have a white tee? Why you should have a white tee? Reviewed by Izikova on 18:45 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)