Joie de vivre / Odtwórz ten klimat...

Jest taki kraj, którego nazwa nasuwa nam na myśl konkretne skojarzenia. Elegancja, croissanty, marynarskie pasy i ogromna wieża w centrum stolicy... Czy już wiesz o jakim miejscu myślę? Francja (tak, zgadłaś :)) ma swój klimat. Romantyzm, kobiecość, roznoszący się w powietrzu piękny zapach perfum... tak ją sobie wyobrażam. Oczywiście, to dla mnie też świat wielkiej mody, najwyższego krawiectwa. Kiedy próbuję stworzyć w głowie obraz typowej Francuzki widzę... Mademoiselle Coco, Jean Seberg, ale też Brigitte Bardot. Jakie one są według mnie? Powabne, intrygujące, charakterystyczne. Dzisiaj pokazuję Ci się w inspirowanej Francją wersji - w pasach, trenczu i kaszkiecie. Tak, dobrze widzisz - to nie beret. Podobno Paryżanki i mieszkanki innych miast raczej ich unikają; nie to, co turystki. Jak zatem ubrać się po francusku? Wygodnie. Choć ja mam na sobie obcasy, do poruszania się po brukowanych uliczkach lepiej sprawdzą się mokasyny. Dopasowane dżinsy także zdadzą egzamin. Pamiętaj, że na wizerunek składa się również makijaż - najlepiej, żeby był prosty, nieprzekombinowany (czerwona szminka lub kreska na oku). Na rynku dostępnych jest wiele poradników, które podtrzymują dyskusję na ten temat. Francuski klimat jest czymś, co inspiruje nas od pokoleń. Za co go cenimy? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć sobie samemu. Zastanów się, spróbuj się zainspirować. Odtwórz tę aurę wokół siebie.
Kaszkiet - Vintage / Kolczyki - New Yorker / Trencz - PODOBNY/ Top - PODOBNY / Dżinsy - Cheap Monday (PODOBNE) / Torebka - CCC (TUTAJ) / Buty - PODOBNE
Joie de vivre / Odtwórz ten klimat... Joie de vivre / Odtwórz ten klimat... Reviewed by Izikova on 00:04 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)