Time for tights


Jeżeli nogi są mocną stroną Twojej figury, możesz się cieszyć – w tym sezonie stawiamy na ciekawe rajstopy. Kolor dobieramy oczywiście do całości stroju, jednak śmiało możemy urozmaicić go właśnie za ich pomocą. Wyobraź sobie taki zestaw: brązowy golf, sztruksowa spódniczka i nogi ubrane w rudawy odcień. Od razu robi się ciekawiej, prawda? Na rynku mamy również spory wybór wzorzystych rajstop w tradycyjnych kolorach. Interesujące okazy możemy upolować jak najbardziej w sklepach takich jak Calzedonia czy Gatta, jednak również w sieciówkach da się upolować coś intrygującego. Nie jest to pierwszy raz, kiedy sięgamy po pończochy. Pamiętasz modę sprzed kilku sezonów, kiedy królowały kabaretki? Ten trend zdawał się mieć tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek, mimo to rozwinął się w coś zupełnie nowego, co możemy obserwować obecnie. Nadal można doszukać się tego modelu na sklepowych półkach, jednak występują one w towarzystwie różnobarwnych wariacji na temat klasycznych modeli. Odpowiednio dobrane rajstopy mogą urozmaicić strój, rozjaśnić go, oraz wyeksponować to, co w naszym ciele wypada korzystnie. Warto dobrać ich kolor do obuwia, dzięki czemu optycznie wydłużą się nogi. Zaprzyjaźnij się z nową wersją klasyki kobiecej garderoby, a zachwycisz wszystkich!
Earrings - Clavier (SIMILAR) / Top - Vintage DKNY Jeans (SIMILAR) / Skirt - Esmara (SIMILAR) / Tights - KIK (SIMILAR) / Bag - CCC (HERE) / Shoes - SIMILAR
Time for tights Time for tights Reviewed by Izikova on 00:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)