Pearls in the crown


Są z nami od kilku sezonów. Eleganckie i klasyczne, dzisiaj cieszą się nowoczesną interpretacją. Teraz ich miłośniczkami stają się nie tylko dojrzałe kobiety, ale i modne nastolatki. Perły. Możemy doszukać się ich na biżuterii, spodniach, swetrach, czy nakryciach głowy… Nadają stylizacji tego charakternego sznytu. Dla miłośniczek klasyki znajdą się zdobne naszyjniki, spinki, czy opaski do włosów, z kolei dla fanek bardziej codziennej wersji ubioru – nasycone rozproszonymi błyskotkami bluzki i dżinsy. Tu niema mowy o minimalizmie – ma być na bogato! Perły pojawiają się nie tylko w oczywistym kolorze bieli, różnobarwne ozdoby można znaleźć chociażby w Stradivariusie. Wariacji na ten temat jest wiele, każda z nas znajdzie coś dla siebie. Jak się okazuje, w dzisiejszych czasach nie liczy się wiek, ani sposób ubierania – i Ty możesz pozwolić sobie na odrobinę luksusu.
Beret - Pepco (SIMILAR) / Earrings - Rossmann (SIMILAR) / Coat - SIMILAR / Top - SIMILAR Skirt - Esmara (SIMILAR) / Bag - Łukasz Jemioł x Rossmann (SIMILAR) / Shoes - SIMILAR
Pearls in the crown Pearls in the crown Reviewed by Izikova on 00:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - curls / fashion / life

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)