What's going on?


Coraz częściej przyglądając się pokazom mody (oraz witrynom sklepowym)  zadajemy sobie pytanie „o co chodzi?”. Szalone zestawienia bazujące na kontrastach, w które przyodziane są modelki błyszczą na tle szaroburej rzeczywistości. Wielu nawet nie śni o tym, aby zarzucić na siebie te niezwykłe (fascynujące lub wręcz bawiące) zestawienia. Dla przeciętnego zjadacza chleba taka moda jest po prostu nieużytkowa. Warto jednak mieć na uwadze, iż stroje z witryn mają nie tylko inspirować, ale również zwracać na siebie uwagę. To, czy ktoś przejdzie obojętnie obok wystawy może zaważyć na wynikach sprzedażowych. Wiadomo, że większość z nas nie zdecyduje się na przeskalowaną kurtkę do noszenia na co dzień (pamiętasz ten model od Balenciagi?), albo na kapelusz-gigant prosto od Jacquemusa. Dzieje się tak z różnych powodów. Prawdą jest, że w trakcie Tygodni Mody takie niuanse doskonale urozmaicają show. Poza pokazami, sesjami zdjęciowymi i relacjami na Instagramie propozycje te nie zdają jednak egzaminu – są po prostu niepraktyczne. Ludzie niezwiązani ze światem high fashion niejednokrotnie drwią z tych nietypowych propozycji. Wydaje się, iż zapominają oni o tym, że każde przedstawienie, także modowe dobrze jest czymś urozmaicić. I taką rolę pełnią te nietuzinkowe kreacje. Podśmiechiwanie niewiele da, projektanci pokazują swoje szalone oblicze ku uciesze widzów. To pokazuje, że moda jest także zabawą; od czasu do czasu można pozwolić sobie na coś zwariowanego.
Beret - Pepco (SIMILAR) / Jacket - Sinsay (HERE) / Sweater - Sinsay (SIMILAR) / Pants - Cheap Monday (SIMILAR) / Shoes - Gamiss (SIMILAR)
What's going on? What's going on? Reviewed by Izikova on 00:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - curls / fashion / life

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)