Miłość, która nie rdzewieje...

Kiedy najczęściej sięgasz po nakrycia głowy? Zapewne w czasie wakacyjnych wojaży, chcąc chronić skronie od nadmiaru słońca, zgadłam? A może zimą, kiedy lodowaty wiatr wytrwale odmraża Ci uszy? Jeżeli to właśnie w tych okresach sięgasz po czapki i kapelusze chętnie zmotywuję Cię do zmiany przyzwyczajeń. Otóż, również jesienią możemy po nie sięgać. Pamiętam, jak w zeszłym roku w kampaniach wielkich marek królowały berety i kaszkiety. Ależ ja się z nimi polubiłam! Teraz także z przyjemnością wyjmę je z szafy.Takie akcesoria są nie tylko praktyczne, ale również dopinają cały strój na ostatni guzik. Do zdjęć przyodziałam swój najnowszy nabytek - beżowy kapelusz. Jest to bardziej elegancka propozycja niż to, co do tej pory wybierałam. Mimo to, chciałabym Cię zainspirować. Przyznam, że marzy mi się jeszcze czarny model, chociaż ten doskonale wpasował się w rudo-brązową propozycję. Teraz całość przykryłabym wełnianym płaszczem, cóż, nie mamy wpływu na pogodę. Może i nie jest ona najpiękniejsza, za to umożliwia nam większe kombinowanie przy doborze odzieży. Zawsze to jakiś plus, czyż nie? :)
Kapelusz - Vintage (PODOBNY) / Kolczyki - New Yorker / Kamizelka - PODOBNA / Golf - PODOBNY / Spodnie - Sinsay (TUTAJ) / Buty - PODOBNE
Miłość, która nie rdzewieje... Miłość, która nie rdzewieje... Reviewed by Izikova on 00:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)