The power of accessories


Nie od dziś wiadomo, że w modzie to dodatki mają największą siłę. Odpowiednio dobrana biżuteria, pasek, czy innego typu ozdoby potrafią odmienić nasz wizerunek, a nawet ukryć niektóre mankamenty. Tak jest na przykład z paskami – można nimi odpowiednio zaznaczyć wcięcie w talii (choć warto mieć na uwadze, że w niektórych przypadkach mogą one niekorzystnie przeciąć tułów). Z kolei kapelusze pięknie zakryją rozczochraną fryzurę. Tak naprawdę to dzięki akcesoriom cała stylizacja nabiera charakteru na jakim nam zależy. Wystarczy wyobrazić sobie prosty przykład:
 t-shirt i dżinsy uzupełnione czapką z daszkiem i plecakiem dają nam idealny sportowy zestaw, jednak gdy wymienimy je na choker, okulary przeciwsłoneczne i kilka bransoletek całość stworzy bardziej tajemniczy, rockowy klimat.
Żeby dodatki spełniły swoje zadanie, trzeba zadbać o spójność. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest dobór kolorystyczny. Warto zdecydować się na jeden odcień (na przykład: brązowy pasek i torebkę). Eksperymenty są jak najbardziej pożądane, dlatego śmiało można próbować stworzyć coś bardziej fantazyjnego, tutaj jednak liczy się umiar (postaw na maksimum dwa/trzy motywy) i wprawa.  Dobrą  sztuczką jest dobieranie barwy akcesoriów do tego, co już mamy na sobie (fioletowy napis na koszulce + fioletowa bandana). Innym sposobem jest kompletowanie pod względem wzoru. Ta metoda znajduje zastosowanie szczególnie przy doborze biżuterii – jeśli decydujemy się na kolczyki z perłami, możemy wybrać także pasującą bransoletę (lub opaskę, jak u mnie :))
Dodatki mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi każdej miłośniczki mody, wystarczy poświęcić im należytą uwagę, oraz zachować rozwagę w ich ilości. Akcesoria mogą także nadać modnego wyrazu podstawowym elementom garderoby, bez zbytniego obciążania portfela. Warto się z nimi polubić! :)
Hair band - Clavier (Similar) / Earrings - Clavier (Similar) / Dress - Orsay (Similar) / Belt - Auchan (Similar) / Shoes - Similar 
The power of accessories The power of accessories Reviewed by Izikova on 16:03 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - curls / fashion / life

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)