It's not end yet

Niewiele osób wierzyło w ten sukces. Mimo niedowierzania i lekkich drwin – zawojowały świat mody. Pojawiają się na wybiegach od kilku sezonów. Chociaż wielu z nas zarzekało się, że „to nie to, mnie to nie przekonuje” – zdobią wybiegi od kilku sezonów. Wybiegi i nie tylko – także witryny sklepów sieciowych. Dziś każdy może obudzić w sobie zwierzę, ale czy już nas to czasem nie nudzi?
Zwierzęce wzory ponownie pojawiły się w kolekcjach projektantów (m. in. Dolce & Gabbana, Bottega Venetta). Odważne i przyciągające uwagę, początkowo nie dostrzegano ich potencjału – miały być tylko chwilowym trendem. Okazało się inaczej. Mimo sukcesu, nadal nie posiadają zbytniej przychylności fashionistek – pojawiają się głosy, że tego już za wiele. Mniej lub bardziej popularne, nadal królują, zaskakując tym samym własnych fanów i… przeciwników. W tym sezonie nosimy dzikie motywy przede wszystkim na butach, paskach, czy torebkach. W ten sposób trudno o przedobrzenie. Na sklepowych półkach możemy doszukać się wielu różnorakich wariacji na temat tej tendencji. Jak widać – projektanci nadal doszukują się ogromnego potencjału w świecie fauny.

Sunglasses - H&M (SIMILAR) / Denim jacket - Ralph Lauren via TK Maxx (SIMILAR) / T-Shirt - H&M (HERE) / Jeans - Cheap Monday (SIMILAR) / Shoes - Adidas (SIMILAR)
It's not end yet It's not end yet Reviewed by Izikova on 18:34 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - curls / fashion / life

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)