Lace it up!


Od kilku sezonów ten niewielki detal robi całą stylizację. W ten sposób łatwo da się udowodnić, że nie trzeba wiele, aby wyglądać modnie. Wiązanie – bo o nim mowa – może zdobić kołnierze, rękawy, a nawet stroje kąpielowe, co stanowi prawdziwy hit na plaży. Obecnie nie trzeba długo szukać, aby 
odnaleźć swój idealny element garderoby z tym niepozornym akcentem.
Kultowe przykłady
Jedną z bardziej oczywistych części garderoby, którą można związać jest płaszcz. Pasek klasycznego trencza zamiast spinać możemy związać w supeł. To odmieni jego monotonny wygląd! Zresztą sposób ten promują już od lat fashionistki z całego globu. Także dżinsy możemy ozdobić wiązaniem. Wystarczy przez szlufki przeciągnąć chustkę. To bardzo uniwersalny dodatek! Dzięki niemu możemy cieszyć się modnym akcentem na różne sposoby.  Wpleciona we włosy, zdobiąca torebkę, chroniąca szyję… Apaszka sprawia wrażenie niezwykle efektowne.
Gdzie szukać inspiracji?
Relacje z pokazów mody, magazyny, Instagram… To chyba pierwsze skojarzenia po postawieniu tegoż właśnie pytania. Jak najbardziej słuszne. Nie każdego jednak stać na zakup propozycji, jakie można tam znaleźć. Obecne oferty sieciówek i mniejszych butików pozwalają nam poczuć się modnie. Naprawdę, nie trzeba długo się rozglądać. Dla bardziej cierpliwych są jeszcze lumpeksy. Tam również można doszukać się skarbów! Warto jest zapisywać inspiracje w folderach, następnie porównywać droższe pierwowzory z tym co mogą zapewnić nam tańsze sklepy. W ten sposób możemy znaleźć naprawdę dobre zamienniki.  
Sunglasses - H&M (Similar) / Blouse - Similar / Skirt - Similar / Shoes - Similar

Lace it up! Lace it up! Reviewed by Izikova on 23:08 Rating: 5

1 komentarz:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - curls / fashion / life

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)