Grow up and get motivated / Golden top

Czasem krucho u mnie z motywacją. Tak po prostu mi jej brak. Mądre teksty i chwytliwe cytaty nie pomagają i nawet mnie to nie dziwi. Motywację trzeba odnaleźć gdzieś głęboko w sobie, nie da się jej wyuczyć. Chociaż słowa innych mogą posłużyć nam za inspirację, tak naprawdę do podjęcia decyzji trzeba wewnętrznie dojrzeć. Pod tym względem, mogę uznać siebie za niedojrzałą. Łatwo przychodzi mi na myśl wycofanie się z obranej drogi. Jednak koniec końców tego nie robię. To dlatego, że mam szczęście do ludzi. Mam wspaniałych bliskich, którzy wręcz nasycają mnie wiarą we własne  możliwości. Bywa ciężko, ale oni zawsze wierzą, że jakoś sobie poradzę. Takich osób nam trzeba. Jeżeli otaczamy się odpowiednimi ludźmi, wena do działania z pewnością się pojawi. A później będziemy mieli z kim świętować sukces.
O sile tego bezrękawnika przekonuję się od pierwszego założenia. Dżinsy, spódnica, ogrodniczki... wszystko to po prostu doskonale się z nim łączy. Przede wszystkim, urzekła mnie złota nić, z której jest zrobiony. Jak możesz zauważyć, dzisiaj pokazuję go w towarzystwie jasnozielonych szortów. To także był dobry wybór! Całość ma w sobie pewną dozę świeżości (może to ze względu na kolorystykę?).
Sunglasses - H&M (Similar) / Top - Similar / Shorts - Similar / Shoes - Similar
Grow up and get motivated / Golden top Grow up and get motivated / Golden top Reviewed by Izikova on 20:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)