Żegnaj wiosno, witaj przygodo!

Ach, to już jutro! Jutro zacznie się lato! Już nie mogę doczekać się prawdziwie wakacyjnych przygód! Co roku wspólnie z rodziną budujemy nowe wspomnienia, które później lądują na półce w formie książki ze zdjęciami. To nieprawdopodobne jak chwile beztroski szybko mijają. Do teraz mam w głowie wyjazdy z przed roku, czy dwóch... Niezapomniany czas. Kąpiele w morzu, czy spacer wzdłuż rzeki na Bieszczadach... I oczywiście podpis zostawiony na najwyższym punkcie altany stojącej samotnie w lesie. To było pewne, że moja szalona rodzinka złoży go właśnie tam.
Teraz zastanawiam się, co przyniosą tegoroczne wojaże. Mamy już pewne plany. Moi bliscy chcą wrócić do miejsca, gdzie odpoczywali zanim ja pojawiłam się na świecie. Chętnie wysłucham ich opowieści, zwłaszcza, że bywają nieprawdopodobne. Z taką familią nawet niedalekie wyjazdy potrafią zaowocować w wywołujące uśmiech sytuacje. Czas na nowe wspomnienia!

Żegnaj wiosno, witaj przygodo! Żegnaj wiosno, witaj przygodo! Reviewed by Izikova on 15:53 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)