Szczęście wplecione w codzienność

Ta pogoda jest męcząca. Rozleniwia, ile tylko może. Ale nie narzekam. Cieszę się, że mamy piękne lato. Nawet jeśli jest mi zbyt gorąco, aby na przykład wybrać się na spacer to i tak odczuwam wakacyjny spokój. Lubię wieczorem, gdy Słońce już trochę odpuści usiąść na huśtawce i bujać się w rytm muzyki. To taka moja „chwila dla myśli". Naprawdę, nie trzeba wiele, aby się zrelaksować. Wystarczy odpowiednie podejście. Lubię to uczucie, gdy odnajduję radość w codzienności, gdy rozwesela mnie moment. To pomaga w zachowaniu optymizmu, a wierz mi, niewiele mam z nim wspólnego. Uczę się cieszyć z drobnostek i drobnostkami się nie przejmować. Próbuję. Teraz uśmiech pojawia się, gdy odczuwam wakacyjną aurę - słońce, ciepły wietrzyk, a moje oczy dostrzegają przychylnych mi ludzi. Spokój wypełnia mnie od środka. Wspomnienia wirują w mojej głowie, w której wciąż jeszcze znajdzie się miejsce na nowe. Czekam, by zobaczyć co przyniesie jutro. Czekam, ale cierpliwie.
Top z dzisiejszego wpisu to jedna z lepszych inwestycji na lato. Kupiłam go dawno, ale udało mi się znaleźć inny o podobnym kroju. Ten z propozycji także powinien się sprawdzić, gdy na zewnątrz panuje upał. Generalnie, cały strój świetnie sprawdził się przy ponad 30 stopniach. Oczywiście, nie mogłam zapomnieć o kapeluszu, który pełni tu dwie funkcje - stylowego dodatku i ochrony przed słońcem. W taką pogodę warto stawiać na praktyczne akcesoria.
Kapelusz - Sinsay / / Okulary - Kik (Podobne) / Top - New Yorker (Podobny) / Szorty - Sinsay (Podobne) / Pasek - Rosegal (PodobnyBransoletka - Sinsay (Podobna) / Buty - Podobne 
Szczęście wplecione w codzienność Szczęście wplecione w codzienność Reviewed by Izikova on 22:27 Rating: 5

Brak komentarzy:

Stay Connected

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram

Food

3/Food/feat-list

Nature

3/Nature/grid-small

Fashion

3/Fashion/grid-small

About me
a


Sarah Nelson

We are the Backpack Traveler, your favorite travel assistants!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Follow us on Facebook

Sports

3/Sports/col-left

Subscribe Us

Technology

3/Technology/col-right
Responsive Ads Here

Comments

Follow Us

Izikova - Ekscentryczność w modzie

Mam dość szaro-burości! Na przestrzeni ostatnich lat stałam się weselszą i bardziej kolorową osobą. Mój styl ubioru uległ ogromnej przemianie, którą zauważa większość znajomych. Po kilku latach planów postanowiłam stworzyć swój mały kącik w sieci. To właśnie tu dzielę się z Tobą spostrzeżeniami na temat świata mody, oraz propozycjami ubioru na różne okazje. Mam nadzieję, że zagościsz u mnie na dłużej! :)