„Go-to" - co wybierasz?

Zauważyłam, że ostatnio popularne staje się pokazywanie tzw. strojów „go-to”. Tylko co to właściwie jest? Otóż, jest to strój, po który sięgamy, gdy nie mamy pomysłu co na siebie włożyć. Innymi słowy, chodzi o pewniaka, odpowiedniego na każdą okazję. Przed publikacją tego wpisu nie miałam pojęcia, że ja także mam takie połączenie. Chociaż zmienia się ono  wraz z czasem, wiem, że taki strój sprawdzi się zawsze.  Jednak należy pamiętać, że u każdego „go-to outfit” wygląda inaczej.
Czy każdy ma swój strój „go-to”?
Wbrew pozorom tak. Zastanów się przez chwilę. Wyobraź sobie, że w sobotni wieczór dzwonią do Ciebie przyjaciele z propozycją spotkania. Masz pół godziny na wyszykowanie się.  Otwierasz szafę. Co zakładasz? To co wybierasz w pośpiechu, bez większego zastanowienia to właśnie „go-to”. W zależności od stylu życia, gustu i innych upodobań Twój strój będzie się różnił od tego co wybierają inni. Możliwe, że jest to t-shirt i spodnie, na które narzucasz w razie konieczności narzucasz elegancką marynarkę. Albo sukienka, na przykład klasyczna „mała czarna”. Nad tym strojem po prostu się nie zastanawiasz, to coś, co jest dla Ciebie oczywiste.
Moje połączenie
Do niedawna sądziłam, że obecnie nie mam zestawu, który mogłabym określić jako „go-to”. Myliłam się. Jest to dla mnie tak oczywiste, że nawet o nim nie wiedziałam. Możliwe, że u Ciebie jest podobnie. Pamiętałam, że kiedyś moim pewniakiem były najpierw legginsy i tunika, zastąpiona w pewnym momencie przez koszulę. Po głębszym zastanowieniu, uświadomiłam sobie, że teraz najchętniej wciąż sięgam po koszulę, jednak legginsy zostały wyparte przez dżinsy. Na co dzień wybieram koszulę dżinsową lub w kratę, dobierając do niej porwane spodnie. Wiem, że na bardziej oficjalne wyjścia mogę wybrać białą lub inną jednolitą górę i klasyczne spodnie. Dla mnie to po prostu najlepsze rozwiązanie.
Koszula/Shirt - Bershka
Spodnie/Trousers - New Yorker
Torebka/Handbag - Giorgio Armani
Pierścionek/Ring - Rossmann
Buty/Shoes - Carrefour 

3 comments:

  1. bardzo fajny zestaw :)

    ReplyDelete
  2. buty wyglądają super :)
    zapraszamy w wolnej chwili :)

    ReplyDelete

Powered by Blogger.