Jaka jestem? | 10 faktów o mnie

Natrafiamy na siebie od jakiegoś czasu. Chociaż nie wiemy o sobie zbyt wiele, mam nadzieję, że to nie jest przypadek. Ja, studentka, interesująca się modą. Wy, moi czytelnicy. Chyba najwyższa pora pokazać się Wam w nieco innym świetle.
Przygotowałam kilka ciekawostek na mój temat. Mam nadzieję, że przedstawione fakty przekonają Was jeszcze bardziej do wracania tu do mnie, na mojego bloga. J
1. Blogowałam już wcześniej; prowadziłam m.in. pamiętnik, jednak ta forma pisania nie wciągnęła mnie na długo.
2. Pierwszy raz dowiedziałam się o blogach modowych kilka lat temu za pośrednictwem forum internetowego poświęconego nastolatkom. Nie trwało długo, nim w mojej głowie zrodził się pomysł! Jednak realizacja musiała trochę poczekać… 😉
3. Najstarsza rzecz, jaką mam w garderobie należała wcześniej do mojej mamy. Wciąż jest w idealnym stanie.
4. Skoro już wspomniałam o mamie – chętnie pobuszowałabym w jej szafie z czasów, gdy była w moim wieku. 😉
5. Lubię oglądać stare filmy. Oczywiście, nie wszystkie, za to chętnie sięgam po dorobek Audrey Hepburn. Podziwiam jej grę aktorską.
6. Wolę oglądać filmy w samotności na komputerze, niż w telewizji w towarzystwie innych. Po prostu łatwiej jest mi wtedy skupić się na fabule.
7. Wcześniej wstydziłam się second handów, teraz często do nich zaglądam. Może nawet za często. 😉
8. Marzy mi się wycieczka do Stanów Zjednoczony. I Peru. I Brazylii. I Pragi. Najlepiej dookoła świata. J
9. Wieczorne kakao jest dla mnie jak poranna kawa – to mój mały „rytuał”.
10. Moje włosy, chociaż są naturalnie kręcone, były kiedyś zupełnie proste. Jako dziecko miałam wielkie loki, niczym zakręcone na wałkach, później, mniej-więcej w podstawówce włosy stały się proste jak strąki. Dopiero w VI klasie znowu zaczęły się kręcić. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach.
Wiecie, to tylko dziesięć ciekawostek, jednak nie tak łatwo było je wypisać. To najciekawsze jakie wpadły mi do głowy. Mam nadzieję, że dzięki uchyleniu rąbka tajemnicy przekonam Was do siebie jeszcze bardziej! 😉 Pozdrawiam i życzę radosnych Świąt Wielkiejnocy!
Marynarka/Blazer - United Colors of Benetton
Koszula/Shirt - Bershka
Spódnica/Skirt - Zara
Kabaretki/Fishnet tights - Ch.C.H. „Sasa"
Torebka/Handbag  - Giorgio Armani
Buty/Shoes - Deichmann

No comments:

Powered by Blogger.